تبلیغات
بیداری اسلامی
 

بیداری اسلامی

آینده از آن امت اسلامی است

جوانان بحرینی در آستانه اعدام +عکس
ساعت 03:44 ب.ظ تاریخ جمعه 9 اردیبهشت 1390  
 
جوانان و مبارزان بحرینی امروز در دادگاه نظامی بحرین حاضر می شوند وحکم اعدام آنان صادر خواهد شد. در بحرین در طول حکومت رژیم بحرین هیچگاه حکم اعدام ثبت نشده و این اولین باری است که حکم اعدام برای مبازان بحرینی صادر می شود.


 

جوانان و مبارزان بحرینی امروز در دادگاه نظامی بحرین حاضر می شوند وحکم اعدام آنان صادر خواهد شد.

در بحرین در طول حکومت رژیم بحرین هیچگاه حکم اعدام ثبت نشده و این اولین باری است که حکم اعدام برای مبازان بحرینی صادر می شود.

روز گذشته رسانه های بحرینی حامی رژیم آل خلیفه اعلام کرده اند که این رژیم تلاش می کند گروهی از شیعیان قیام کننده که در درگیری های چند روز پیش باعث به هلاکت رسیدن دو نیروی پلیس بحرین شدند را به اعدام محکوم کند.

در همین رابطه گزارش شد : دادستان نظامی بحرین عزم خود را جزم کرده که از دادگاه عالی این کشور حکم اعدام چند قیام کننده که توسط نیروهای پلیس بازداشت شده اند را بگیرد. تعداد این افراد بازداشت شده که به دست داشتن در کشته شدن این دو نیروی پلیس متهم هستند، هفت نفر است.

همچنین دادستان نظامی بحرین تلاش می کند به دادگاه عالی این کشور ثابت کند که اقدام این هفت نفر اقدامی تروریستی بوده است.

گفتنی است این اقدام در حالی انجام می شود که نیروهای امنیتی و پلیس رژیم بحرین با حمایت و پشتیبانی کامل نیروهای اشغالگر عربستان سعودی تاکنون ده ها شهروند معترض را به شهادت رسانده و زخمی کرده اند و تعداد زیادی را نیز ربوده اند که سرنوشتان نامعلوم است.

منبع: جهان

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام