تبلیغات
بیداری اسلامی
 

بیداری اسلامی

آینده از آن امت اسلامی است

بحرین بحر الدم در "حضرت ماه"
ساعت 02:43 ق.ظ تاریخ پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390  
 
http://up.iranblog.com/images/bya00k5ta1bypuenmspa.jpg


سخن را با نام حضرت رب بر زبان جاری میکنم ، که همان است که لرزه بر اندام زورگویان و صاحبان زر و تزویر انداخته .

و درود بر پیامبر ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) ،همان ازاد مردی که ندای و جاهدوا فی الله حق جهاده  را از جانب پروردگار عالمیان به گوش خاکیان رساند ، و  انجا که خود  فرمود كسى‏ كه ‏جهاد نكرده ‏یا آرزوى جهاد نداشته باشد و بمیرد به نوعى نفاق مرده‏ است . و این همان کلید واژه ای است که قرنها مستکبرین عالم را با تمامی سلاح های پیشرفته و دلارهای کثیفشان از مشتی  پابرهنه گان پاک فطرت هراسان کرده است.

 

جهاد در راه خدا همان نقطه ضعف و پاشنه اشیل صاحبان قدرتهای پوشالی است ، که حضرت روح الله نیز با بصیرت و ارمان گرایی خود آن را بعد از گذشت قرنها از واقعه عاشورا زنده کرد و نشان داد که ایستادن در برابر ظلم و ستم چیزی جز نصرت و پیروزی در بر ندارد و این مفهوم در این زمان اویزه گوش مظلومانی شده که سالهاست به امید روز ازادی اشک را در دیدگان و بغض را در گلو نهان کرده اند.
اما این شعائر برای مستکبرین و زور گویان قابل فهم و درک نیست . 
انان که قدرت رابه مفهوم توانایی تحمیل اراده یک فرد یا گروه  بر دیگران، حتی برخلاف میل آنها میپندارند و اساساً ان را وسیله ای در راه نیل به اهداف شوم و استعماری خود میدانند .

قدرتهایی که دنیا را انچنان منزل و ماوای خود میدانند که حاضرند خون های مظلومانی  که تنها خواست انان ، پیروی از مذهبی ازادی بخش و انسان ساز است را بر زمین بریزند و با این خونهای پاک دریایی بسازند تا کشتیهای پوسیده و نابسامان خود را به ساحل به ظاهر ارام زور و زر برسانند . غافل از انکه این دریای خون چنان موجهای سهمگینی را روانه انان خواهد کرد که عبور از ان را غیر ممکن خواهد ساخت .
مستکبرینی که فاصله قدرت پوشالی تا اقتدار ملی را درک نکرده اند و نفهمیدند که قدرت سیاسی وقتی از مشروعیت اجتماعی برخوردار باشد، از آن به عنوان اقتدار یاد می شود . همان اقتداری که انقلاب اسلامی ما به پشتوانه نیروی عظیم مردمی و به رهبری دو عاشق پاکباخته و بصیر امام خمینی و حضرت ماه در طی سه دهه از عمر خود به ان دست یافته و توانسته با اصل قرار دادن همین رکن اساسی یعنی گرفتن مشروعیت اجتماعی ، به سوی اهداف مقدس خود با قدرت تمام پیش رود .
 با این وجود در طول تاریخ نمونه های زیادی از سوءاستفاده دارندگان قدرت سیاسی از این نوع وجود داشته است که بدون توجه به خواست عمومی مردم  خود را درگیر مناسباتی کرده اند که نه تنها جایگاه انان را بر این تخت قدرت مستحکم نساخته ، بلکه پایه های انرا روز به روز لرزانتر و شکننده تر ساخته است .
این موارد سوءاستفاده از قدرت در همه نظامها وبیشتر در نظام های سیاسی استبدادی و دیکتاتوری صورت گرفته که قدرت در دست عده معدودی جمع شده و عوامل کنترل کننده آن همچون نقد و انتقاد عمومی و زمینه های بحث های سیاسی و سایر ابزارهای عمومی کنترل قدرت وجود ندارند .

اما انها از این غافلند که این وعده خداست و باید ظالمین جام تلخ خاری و نکبت را بنوشند و حق پیروز است.
و حال ای تشنه حقیقت ، ای سرخ کنندهِ لؤلؤ سپید ، این را بدان وقتی که مجال پرسش را از تو می گیرند و پاسخ آتشین می دهند، وقتی که خورشید را در پارچه کبود می پیچند، وقتی که وقت تنگ می شود، تنها سلاحی که می ماند، خود تو هستی؛ سلاحی بالاتر از همه بمب های ویرانگر. آه مظلوم، سلاح برتر تو است.
استکبار، بر سرزمین سکوت و ترس، حکومت می کند و بر دل هایی که آبدیده رنج نباشند و آراسته شجاعت.
اقتدا به خون های ریخته شهیدان عشق باید کرد.
اگر دست های بسته از ترس، مشت شوند، اگر تمام صداهای لرزان، فریاد شوند، دیگر جهان با حکومت جابران، کنار نخواهد آمد و ناچار شمشیرهای آخته آل سعود و آل خلیفه بر زمین خواهند نشست. آینده از آن مظلومان است . و ما نیز ارزومند ارزوهای پاک شما.
به دعوت وبلاگ نوای دل به این موج پیوستم و از وبلاگ شمس الضحی و فریاد ابوذر دعوت میکنم قلم را چون تیغ بر گردن ظلم و جور برقصانند.

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام