تبلیغات
بیداری اسلامی
 

بیداری اسلامی

آینده از آن امت اسلامی است

بحرین بحر الدم در "نشست های دوستانه"
ساعت 01:28 ب.ظ تاریخ یکشنبه 18 اردیبهشت 1390  

وبلاگ نشست های دوستانه

خسته شدم از بس «دیدم» و نتونستم کاری بکنم...

‌نمی‌دونم چه فایده داره که بنویسم یا پای کمپیون حمایت از قیام‌های مردمی منطقه رو امضا کنم. «من» چه کار می‌تونم بکنم؟ من مسلمان و من شیعه، بجز شنیدن خبر تکه پاره شدن خواهرها و برادرهای شیعه‌ام توی بحرین چه کار می‌تونم بکنم؟ به قول یه عارف بزرگوار، وقتی بابای کسی بالای سرش نباشه، از هر طرف تهدید می‌شه.


«آقا» وقتشه دیگه بیای...

جگر ما خون شده... کاش خدا به حق قلب‌های مضطری که امن یجیب می‌خونند، به این اسارت و آوارگی ما پایان بده...

بجز دعا چه کار می‌تونم بکنم و بجز گوش به فرمان جهاد رهبرم بودن؟

یه کار دیگه هم می‌شه کرد. می‌شه برائت رو در قلب‌ها تقویت کرد. اکثر ما بال ولایت رو داریم اما در برائت بالمون ضعیف یا شکسته است؛ به همین دلیل نمی‌تونیم درست پرواز کنیم. خدا می‌گه:

ان الشیطان لکم عدو فاتخذوه عدوا

شیطان دشمن شماست؛ پس شما هم او را دشمن بگیرید.

فاطر/6

اکثر ما دشمن رو دشمن نمی‌دونیم. در رابطه با امریکا و اسرائیل، مرگ بر امریکا می‌گیم. بعد می‌شینیم از زیبایی و نظم اون‌جا و درستی شیوه‌ی زندگی و با کلاس بودنشون تعریف می‌کنیم. هر کی زندگی‌اش بیشتر امریکایی باشه براش احترام بیشتری قائلیم. می‌گیم: «تف به ذاتت اسرائیل!!!» و خونه‌مون رو پر می‌کنیم از محصولات صهیونیستی. پول می‌دیم و پپسی و فانتا و دنت و مگی و سرلاک و پیورلایف و نوکیا و... می‌خریم تا اسرائیل گلوله بکنه بزنه توی سینه‌ی برادر و خواهر مسلمونمون.

ما در این شیعه کشی در بحرین هم سهم داریم! کی داره کمک خاندان آل خلیفه می‌کنه برای سرکوب مردم بحرین؟ عربستان سعودی. ما ایرانی‌ها در تپل کردن جیب سعودی‌ها نقش بسزایی داریم. این آمار قدیمی‌ است ولی نکات خوبی رو می‌شه ازش فهمید.

طبق آمار بانک جهانی در سال 2008 درآمد کشور عربستان از توریسم یا به زبان ساده از : دکان زیارت مسلمین خانه کعبه معادل مبلغ 29.865.000.000 دلار یا قریب سی میلیلرد دلار بوده است. زائرین ایرانی که بصورت تمتع ویا عمره در همان سال به مکه رفته‌اند 1,937,000 نفر بوده اند که مجموعا مبلغ 4.879.000 دلار یا بعبارتی قریب به مبلغ پنج میلیارد دلاردرآمد تقدیم اقتصاد پادشاهان عربستان کرده اند و در میان تمام کشورهای اسلامی مقام اول را به خود اختصاص داده اند. نظر باینکه هواپیمائی جمهوری اسلامی قدرت جابجائی اینهمه زائر را نداشته است شرکت هواپیمائی عربستان قریب به 54 درصد از زائران ایرانی را به خود اختصاص داده است.

نظر امام خمینی (ره) رو در مورد آل سعود می‌دونید؟

"این وهابی­های پست، بی خبر از خدا به سان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته­اند. ...(اینان) جز تامین منافع امریکا و اسرائیل و تقدیم منافع کشورشان به آنان کاری از دستشان برنمی­آید. ...حقا که این وارثان ابی سفیان و ابی لهب و این رهروان راه یزید روی آنان و اسلاف خویش را سفید کرده­اند "

صحیفه نور، جلد20، ص134

چیزی اینجا برای دیدن نیست به قذافی نگاه کنید!

می‌دونید نظر امام خمینی (ره) در مورد خرید کردن در مکه و مدینه چیه؟

"کالاهایی که در حجاز به حجاج محترم عرضه می­شود آنچه از امریکا است مخالف با آرمانهای اسلامی است و اساسا مخالف با اسلام است و خریداری از انها کمک به دشمنان اسلام است و ترویج باطل است و از آنها باید احتراز شود انصاف نیست جوانان عزیز ما در جبهه­ها جان دهند و جانبازی کنند و شما با خرید این کالاها به جنایتکاران جنگی کمک کنید.

صحیفه نور، جلد20، ص144

بخوانید: انصاف نیست شیعیان بحرین در جبهه‌های شهری جان دهند و جانبازی کنند و شما با خرید این کالاها به جنایتکاران جنگی کمک کنید.

به جای سوغات های مادی فانی دستاوردهای باقی ابدی برای دوستان به سوغات آورند. شما برای خودتان یا دوستانتان می­توانید چیزهای مناسب از ایران تهیه نمایید که به دشمنان اسلام و ایران کمک نشود.

صحیفه نور، جلد19، ص43 و صحیفه نور، جلد20، ص144

یکی از آشنایان داشت تعریف می‌کرد که وقتی به عمره رفته بود، سوار تاکسی شد تا از یکی از پاساژهای معروف خرید کنه. راننده‌ی تاکسی بعد از اینکه پیاده‌اش می‌کنه با نفرت می‌گه «الموت للخمینی». این دوست گرامی گفت من پیاده شدم و فقط هشتصد هزار تومن از همون یک پاساژ خرید کردم!!!

وقتی بهش بند آخر گفته‌ی امام رو گفتم که می‌شه از ایران هم خرید کرد، گفت: «من دوست دارم تبرک همون‌جا باشه.»

از کی تا حالا کالاهای چینی و اسرائیلی تبرک شده؟!

از ماست که بر ماست.

با این همه تحقیر و توهین و ذلتی که ما در مراسم حج از وهابی‌ها می‌شنویم، چرا باید این کار رو ادامه بدیم؟ چرا عمره رو تحریم نمی‌کنیم؟ امروز شنیدم که زائران ایرانی رو راه ندادند و هواپیماشونو برگردوندند. حق ماست که با ذلت برمون گردونند. در حالی که اگر خودمون تحریم کنیم در موضع قدرت و عزت هستیم.

مثل پرنده‌ای هستم در قفس که ناامیدانه خودش رو به میله‌ها می‌کوبه و راه نجاتی پیدا نمی‌کنه...

مثل کسی که زخم خورده ولی زخم نامرئیه و خون نامرئیه و ضارب نامرئیه...

الهی عظم البلاء ...

........................................................

بعدا نوشت:

یک ستاره که بر زمین جامانده نوشت:

الله کرم با اشاره به وظایف کشورمان در قبال مردم بحرین گفت: وظیفه ما در مقابل کشورهای منطقه بویژه بحرین و یمن این است که به آنها کمک کنیم و لذا معتقدم که علاوه بر تجمع و راهپیمایی در مقابل سفارت خانه های بحرین و عربستان باید اقدامات دیگری نیز انجام دهیم.

وی در ادامه با بیان این که ۵ مرحله برای خروج عربستان از بحرین جود دارد افزود: اولین مرحله تجمعات فراوان درمقابل سفارت عربستان و فشار به دولت این کشور برای خروج از بحرین است. و همچنین در مرحله بعد باید سپرهای انسانی را با حرکت به سمت بحرین تشکیل دهیم.

الله کرم تاکید کرد: در ادامه اگر این راهها چاره ساز نبود باید به سمت خطوط مرزی دریای بحرین حرکت کنیم و در انتها اگر تمام این اقدامات موثر نبود عملیات استشهادی را برای خروج متجاوزین از بحرین آغاز کنیم.

این استاد دانشگاه در پایان خاطرنشان کرد: آمادگی کامل داریم تا با یک حرکت قاطعانه نیروهای عربستان را از بحرین خارج کنیم.

من:

گوش به فرمان جهاد

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام