تبلیغات
بیداری اسلامی
 

بیداری اسلامی

آینده از آن امت اسلامی است

بحرین بحر الدم در "باز باران"
ساعت 04:05 ب.ظ تاریخ چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390  

وبلاگ " باز باران "

 

کاش دروغ باشد! کاش اخبار بحرین و یمن و لیبی دروغ باشد! کاش دروغ باشد که «آیات القرمزی» را جلوی چشم مادرش گرفتند و بردند نیروهای آل الشیطان…!

کاش دروغ باشد آنچه از سرنوشتش می‌گویند! کاش ما نشنیده بودیم نهیب علی (ع) را که تن مردان مسلمان را ۱۴۰۰ سال است می‌لرزاند که چرا نمردید از درد ربودن خلخال از پای زن یهودی! و الان چه کنیم از این درد! از درد ربودن دختر شیعه! از درد…


کاش دروغ می‌بود که رقیه (س) سیلی خورده از دست اجداد آل سعود و آل خلیفه! کاش دروغ می‌بود آنچه بر زینب (س) رفت در شام! کاش دروغ بود روضه گوش و گوشواره! کاش دروغ بود روضه خیمه‌ی نیم سوخته! کاش دروغ بود روضه عصر عاشورا! کاش دروغ بود روضه کوچه مدینه و سیلی به مادر! کاش دروغ بود روضه‌ی در و دیوار! کاش…

کاش چشم نداشتیم که ببینیم و گوش که بشنویم، شاید دیگر تکلیفی هم نمی‌داشتیم! گویا گِل سرنوشت شیعه را با درد و رنج سرشته‌اند! گویا قرار است محک بزنند عیار غیرت مردان عالم را! و عیار مسلمانی ما را!

اگر که گفته‌اند «کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا»، پس همیشه عاشورایی هست که در کربلای امتحان، باید ندای «هل من ناصر ینصرنی» امام زمانت را لبیک بگویی! که اگر تعلل کنی از کاروان عشق جا خواهی ماند.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ


«آیات القرمزی» شاعره ۲۰ساله بحرینی است که در روزهای اخیر بطرز فجیعی توسط حکومت آل خلیفه مورد شکنجه و تجاوز قرار گرفته است.

بنابه اخبار منابع بحرینی، علت بازداشت این دختر جوان شیعه، خواندن شعر علیه رژیم آل سعود در میدان «اللولوء» پیش از تخریب آن بوده است.

پس از بازداشت «آیات القرمزی»، وی را نزد «عیسی بن حمد آل خلیفه» برده و او را در مقابل دیدگان وی مورد شکنجه و تحقیر قرار داده و پس از آن در اختیار نیروهای امنیتی حکومت آل خلیفه قرار گرفته است.

در ‌‌نهایت پس از چند روز، در تماس تلفنی یک فرد نا‌شناس، خانواده این دختر ۲۰ ساله اطلاع یافتند که وی در یکی از بیمارستان‌های بحرین بستری است. پس از مراجعه خانواده به بیمارستان متوجه شدند که به دلیل شکنجه بسیار زیاد، او در حال حاضر در کما به سر می‌برد و پزشکان پس از معاینه او متوجه شده بودند که مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است.

وی در چند ماه اخیر فعالیت گسترده‌ای در میدان «اللولوء» داشته و کلیپ شعرخوانی وی نیز موجود است (+). پدر وی نیز از شعرای سر‌شناس بحرینی به شمار می‌رود که در دهه‌های ۹۰ قرن گذشته میلادی به دلیل اشعاری که علیه رژیم «آل خلیفه» سروده بود، چندین بار بازداشت و مورد شکنجه قرار گرفت.

ارسال به ارسال به 100 درجه کلوب دات کام